Гость
Вход

21.05.2021
Конференція оцінювачів 2021 "Перспективи оцінки та оціночної діяльності в Україні"

Детальніше...

20.05.2021
Практика визначення вартості земель сільськогосподарського призначення в сучасних умовах

Детальніше...

21.12.2020
Щодо результатів перевірки ВГО АСБОУ комісією ФДМУ.

Детальніше...

04.06.2020
Оголошення про З’їзд АСБОУ

Детальніше...


12.07.2018
Школа Вищої Майстерності. Я. Маркус

Детальніше...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна

Детальніше...


Як Ви ставитеся до дистанційного підвищення кваліфікації оцінювачів?

Про нас > Заходи > Архів заходів АСБОУ > Вітання співробітників банків з "Днем банківського працівника"

21 травня члени Асоціації Фахівців Банківської Оцінки України (АСБОУ) провели захід, приурочений до Дня банківських працівників, основною метою якого було привітати співробітників банку з їх професійним святом, а також зміцнити взаєморозуміння між співробітниками кредитних установ та незалежними оцінювачами.

Члени та гості Асоціації привітали банківських працівників з професійним святом, відзначили вагомий внесок банківської системи в розвиток економіки держави в цілому, та оціночної галузі зокрема.

На заході були присутні члени правління Асоціації, представники її регіональних відділень, керівники заставних служб провідних банків України: «Астра банк», «ІНДЕКС-БАНК», «ОТП банк», «Надра банк», «Свед банк», «Форум», «УкрСиббанк»,«Укрексімбанк», а також Яків Маркус і Сергій Овчаров.

Зі вступним словом виступив голова АСБОУ - Сергій Фролов. Привітавши співробітників банку, він висловив надію на те, що подібні партнерські зустрічі стануть традицією в АСБОУ.

Слідом за головою правління, колег по цеху привітав Юрій Ковальський - член правління АСБОУ. Він побажав банкірам стабільних доходів, вдячних клієнтів і надійних партнерів.

У жартівливій формі, з неабиякою часткою гумору привітали банкірів керівники і члени регіональних представництв Асоціації.

Зражевский Данило (представник Київського відділення АСБОУ), Кулик В'ячеслав (голова правління Одеського регіонального відділення АСБОУ), Мосіюк Олександр (представник Ровнінского регіонального відділення АСБОУ), Мурахтанова Анна (член правління Дніпропетровського регіонального відділення АСБОУ), Назирова Вікторія (голова правління Харківського регіонального відділення АСБОУ ), Слугіна Світлана (голова правління Київського регіонального відділення АСБОУ), Терещенко Наталя (голова правління регіонального відділення АСБОУ в Автономній республіці Крим), Туровська Людмила (член експертної ради АСБОУ).

Своє вшанування банківським працівникам засвідчили й гості Асоціації: Яків Маркус і Сергій Овчаров

Всі привітання були оригінальними і теплими, з індивідуальним підходом до кожного банку.

Кредитні установи, працівники яких з тих чи інших причин не змогли бути присутні а заході, також були поздоровлені оцінювачами - їх поздоровлення були направлені адресатам.

Неформальне спілкування і тепла дружня атмосфера, що панувала в залі, поклали початок розвитку істинно партнерських відносин між залоговікамі банків і незалежними оцінювачами.

<<Переглянути слайд-шоу>>