Гость
Вход

10.05.2019
Щорічна Одеська Конференція "Оцінка бізнесу – крок за кроком"

Детальніше...

29.12.2017
Привітання зі святами!

Детальніше...

05.11.2017
Інформація про процедуру отримання статусу РЕВ

Детальніше...

24.07.2017
Вітаємо акредитовану в АСБОУ Компанію АРГУМЕНТ з п'ятнадцятиріччям!
Вітаємо акредитовану в АСБОУ Компанію АРГУМЕНТ з п'ятнадцятиріччям! ...

Детальніше...


12.07.2018
Школа Вищої Майстерності. Я. Маркус

Детальніше...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна

Детальніше...


У Вашому портфелі замовлень оцінка для потреб банку (кредитування, переоцінка застав) зараз займає:

Про нас > Заходи > Архів заходів АСБОУ > Презентація Програми навчання "Європейський оцінювач"

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Європейська сертифікація професійних оцінювачів в Україні набирає обертів

В жовтні 2016 р. Асоціація Спеціалістів Банківської Оцінки України стала першою вітчизняною професійною організацією, яка набула членство у Європейській групі асоціацій оцінювачів (The European Group of Valuers' Associations, TEGoVA).

Метою, яку Асоціація прагне досягти завдяки такому членству, є імплементація європейського досвіду оцінки, в тому числі і європейських норм освіти оцінювачів, в українську оціночну практику. Як саморегулівна організація оцінювачів, АСБОУ прагне створення компетентного професійного оціночного співтовариства з прозорими та зрозумілими умовами праці. Впровадження європейського досвіду на ринок оціночних послуг значно прискорить та спростить створення такого співтовариства. Окрім того, знання європейських стандартів дасть змогу вітчизняним оцінювачам конкурувати з іноземними спеціалістами, а відтак відкриє нові напрями для професійного розвитку. Це також є важливим з огляду на існуючу стагнацію ринку оціночних послуг в результаті зменшення замовлень з оцінки майна для цілей оподаткування та кредитування.

Ці аспекти оціночної діяльності також були висвітлені під час Міжнародної оціночної конференції «Дні TEGoVA в Україні», яку відвідав Голова Правління Європейської групи асоціацій оцінювачів (TEGoVA), що визначає політику ЄС з питань оцінки, пан Крістофер Гржезік. Так, Крістофер Гржезік у своєму виступі розповів про сучасні тенденції європейського ринку оцінки, приділивши особливу увагу стандартам та етичним нормам, розробленим об’єднанням TEGoVA: «Сучасні виклики, що постають перед оціночною спільнотою Європи, потребують нових підходів, які можливо виробити лише об’єднавши зусилля усіх професіоналів європейського ринку оцінки. Тому, приєднання українських оцінювачів до Європейської групи асоціацій оцінювачів є важливим кроком, як для України, так і для Європи». Також пан Гржезік висловив сподівання, що інтеграція українських оцінювачів у європейську спільноту сприятиме підвищенню професійного рівня оцінювачів в Україні та створить нові можливості для високопрофесійних фахівців цього ринку.

В свою чергу заступник Голови Фонду держмайна України Наталія Лебідь на Конференції пообіцяла підтримку оціночної євроінтеграції з боку державного регулятора оціночної діяльності та розвиток національних стандартів: «Фонд безумовно підтримує рух українських оцінювачів до європейських стандартів та найкращого практичного досвіду, та, зі свого боку, буде усіляко сприяти впровадженню європейських принципів роботи на ринку України. Ми виступаємо за використання Європейських стандартів оцінки на нашому ринку, але, як казав пан Гржезік, це не тільки не виключає роботу над удосконаленням національних стандартів оцінки, але й показує їх принципово важливу роль для якісної роботи оцінювачів. Отже Фонд продовжить роботу по вдосконаленню Національних стандартів оцінки з урахуванням міжнародного та європейського досвіду».

Нещодавно завершив свою роботу і Другий Національний Форум «Трансформація України», темою якого була роль громадянського суспільства у розбудові України як європейської держави й можливості використання досвіду країн Центральної та Східної Європи у трансформації держави згідно зі стандартами ЄС.

Отже зважаючи на існуючий суспільний запит і професійну необхідність, Інформаційно-консультаційний центр Асоціації Спеціалістів Банківської Оцінки України та ПВНЗ «Міжнародний інститут бізнесу» вирішили об’єднати свої зусилля та зробити вагомий внесок у розвиток професії Оцінювач майна в Україні. В результаті їх спільної роботи була розроблена освітня програма навчання, яка базується на рекомендаціях TEGoVA та враховує вимоги міжнародних стандартів ISO щодо стандартизації процесів навчання. Викладання матеріалу відбуватиметься як у очній, так і у дистанційній формі. Поряд із досвідченими оцінювачами-викладачами та тренерами також стануть практикуючі спеціалісти з великим стажем професійної діяльності в галузях, де використовуються результати незалежної оцінки майна.

Програма, в першу чергу, спрямована на спеціалістів, що прагнуть отримати звання Визнаного Європейського Оцінювача (Recognised European Valuer, REV), але також буде корисна для оцінювачів, які бажають поглибити свої знання у сфері ринку нерухомості, аналітики, економіці та маркетингу у оціночному бізнесі. Також слухачі отримають навички ведення переговорів та керування проектами.

Родзинкою програми стане поглиблений аналіз та вивчення новел Європейських Стандартів Оцінки (ЄСО’2016). Сьогодні, програма «Європейський оцінювач» є єдиним місцем, де оцінювачі зможуть ознайомитися із Європейськими Стандартами Оцінки, викладеними українською мовою. Нагадаємо, що Асоціація Спеціалістів Банківської Оцінки України отримала дозвіл від TEGoVA та закінчила переклад Європейськими Стандартами Оцінки на українську мову.

Зважаючи на незвичний для українського оціночного ринку формат викладання та великий обсяг інформації про програму навчання, яким ми прагнемо із вами поділитися, запрошуємо Вас відвідати презентацію програми навчання «Європейський оцінювач», яка відбудеться 03 липня 2017 року. Тут Ви зможете дізнатися всю детальну інформацію про Програму навчання «Європейський оцінювач», а також про плани впровадження української сертифікації REV.

Під час презентації також заплановані виступи керівників Асоціації Спеціалістів Банківської Оцінки України та Міжнародний інститут бізнесу. Також заслухаємо думку щодо запровадження такої програми навчання Президента ФІАБСІ-Україна Катерини Пилипчук.

Презентація Програми навчання «Європейський оцінювач» відбудеться о 14:30 3 липня 2017 года в Конференц-залі ПВНЗ «Міжнародний інститут бізнесу за адресою: м. Київ, вул. Брест-Литовське шосе, 8а.. Контакт.тел. (050) 362 2 362 Ольга Дмитрук (керівник ІКЦ АСБОУ). Реєстрація присутніх з 14:00.