Гость
Вход

21.12.2020
Щодо результатів перевірки ГО АСБОУ комісією ФДМУ.
1. Вона була позачерговою. Вперше. 2. Підставою ФДМУ ...

Подробнее...

04.06.2020
Оголошення про З’їзд АСБОУ
Шановні колеги! Асоціації Спеціалістів Банківської ...

Подробнее...

18.03.2020
Работа учебного центра во время карантина (дистанционное обучение)
Здравствуйте, коллеги. Так случилось, что наша страна, ...

Подробнее...

31.12.2019
Поздоровлення з Новим роком та Різдвом
 

Подробнее...


12.07.2018
Школа Высшего Мастерства. Я. Маркус
Слово руководителя Маркуса Я.И.  1. На кого ориентирована Школа? На оценщиков УТО, АФО, АСБОУ и ...

Подробнее...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна
В практиці АМКУ такого не було раніше, але цього тижня з’явилось. Адміністративна колегія врахувала ...

Подробнее...


Как Вы относитесь к дистанционному повышению квалификации оценщиков?

Новости > Відбулася Презентація освітньої програми «Європейський оцінювач»
Все новости

Відбулася Презентація освітньої програми «Європейський оцінювач»

05.07.2017 14:45

03 червня 2017 р. відбулася презентація освітньої програми «Європейський оцінювач», розроблена спільно Інформаційно-консультаційним центром Асоціації фахівців банківської оцінки України (ІКЦ АСБОУ) та ПВНЗ «Міжнародний інститут бізнесу» (МІБ).

У заході взяли участь: Голова саморегулівної організації оцінювачів «Асоціації Спеціалістів Банківської Оцінки України» (АСБОУ) Сергій Фролов; виконавчий віце-президент Міжнародного Інституту Бізнесу (МІБ) Юрій Зеленін; керівник ІКЦ АСБОУ Ольга Дмитрук; директор ШНПК МІБ Ада Дзвоник, Президент FIABCI-Ukraine Катерина Пилипчук; керівник Департаменту оцінки майна Фонду державного майна України Наталія Кравцова; представники міжнародних та вітчизняних оціночних компаній, керівники оціночних підрозділів банків.

Презентована Програма базується на рекомендаціях та стандартах Європейської групи асоціацій оцінювачів (The European Group of Valuers 'Associations, TEGoVA) і враховує міжнародні стандарти ISO щодо стандартизації процесів навчання.

«Впровадження європейського досвіду на наш ринок оціночних послуг значно прискорить і спростить створення оціночної спільноти з прозорими і зрозумілими умовами роботи. Крім того, знання європейських стандартів дозволить вітчизняним оцінювачам співпрацювати з іноземними компаніями, а потім відкриє нові напрямки для професійного зростання», - відзначив у своїй промові Голова АСБОУ Сергій Фролов, і додав, що дана програма також перекликається з курсом МВА.

Доповідачі особливу увагу звертали на вигоди, які учасники програми зможуть отримати у результаті навчання, а саме: поглибити свої знання у сфері ринку нерухомості, аналітики, економіки та маркетингу оціночного бізнесу, удосконалити навички ведення переговорів та керування проектами. Родзинкою програми стане поглиблений аналіз та вивчення новел Європейських Стандартів Оцінки (EVS 2016). За твердженням авторів, сьогодні це єдина програма, завдяки якій оцінювачі зможуть ознайомитися із Європейськими стандартами оцінки, викладеними українською мовою. Така підготовка, за їх словами, дозволить українським фахівцям претендувати на звання Визнаного Європейського оцінювача (Recognised European Valuer, REV).

«Міжнародний Інститут Бізнесу сьогодні є єдиним навчальним закладом, що здійснює підготовку оцінювачів за всіма напрямами та спеціалізаціями, які передбачені українським законодавством у сфері оціночної діяльності. До того ж бізнес-школа - один з визнаних лідерів на ринку бізнес-освіти, програми МВА Міжнародного інституту бізнесу акредитовані Асоціацією МВА (АМВА). Отже, наш досвід та співпраця з професіоналами, дозволяють вибудовувати сучасні та корисні навчальні продукти, що стануть в нагоді навіть досвідченим спеціалістам оціночного ринку» - зауважив виконавчий віце-президент Міжнародного Інституту Бізнесу Юрій Зеленін. Директор Школи національних професійних кваліфікацій МІБ Ада Дзвоник додала, що поряд із досвідченими оцінювачами, викладачами та тренерами також стануть практикуючі спеціалісти з великим стажем професійної діяльності в галузях, де використовуються результати незалежної оцінки майна.

За словами Керівника ІКЦ АСБОУ Ольги Дмитрук, в процесі навчання будуть доступні дистанційна та заочна форми викладання, що підвищить попит на участь у Програмі: «У 2013 році ми стали першим, та, на сьогодні, залишаємося єдиним в Україні навчальним центром, акредитованим Фондом державного майна України, що проводить базову підготовку та підвищення кваліфікації оцінювачів за дистанційною формою. Протягом чотирьох років користування системою дистанційної освіти, ми здобули неабиякий досвід та впевнилися в ефективності та затребуваності такої форми навчання. Отже, ми впевнені, що симбіоз очної та дистанційної форми надання знань, значно підвищить інтерес оцінювачів до цієї програми».

Президент FIABCI-Ukraine Катерина Пилипчук зазначила, що: «Розвиток освітніх програм в професійних галузях дає суттєвий поштовх для розвитку прозорого і цивілізованого ринку нерухомості», - та пообіцяла, що FIABCI-Ukraine підтримає такі починання і проінформує своїх членів про можливість долучитися до участі у Програмі.

Наприкінці заходу відбулося урочисте вручення сертифікату Principal member FIABCI Голові АСБОУ Сергію Фролову. Катерина Пилипчук привітала АСБОУ із набуттям членства у FIABCI, та висловила сподівання, що обидві організації отримають значну корить від такої співпраці.