Гость
Вход

21.05.2021
Конференція оцінювачів 2021 "Перспективи оцінки та оціночної діяльності в Україні"
Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у конференції ...

Подробнее...

20.05.2021
Практика визначення вартості земель сільськогосподарського призначення в сучасних умовах
 Шановні колеги! Запрошуємо Вас на семінар з ...

Подробнее...

21.12.2020
Щодо результатів перевірки ГО АСБОУ комісією ФДМУ.
1. Вона була позачерговою. Вперше. 2. Підставою ФДМУ ...

Подробнее...

04.06.2020
Оголошення про З’їзд АСБОУ
Шановні колеги! Асоціації Спеціалістів Банківської ...

Подробнее...


12.07.2018
Школа Высшего Мастерства. Я. Маркус
Слово руководителя Маркуса Я.И.  1. На кого ориентирована Школа? На оценщиков УТО, АФО, АСБОУ и ...

Подробнее...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна
В практиці АМКУ такого не було раніше, але цього тижня з’явилось. Адміністративна колегія врахувала ...

Подробнее...


Как Вы относитесь к дистанционному повышению квалификации оценщиков?

Объявления > Щодо результатів перевірки ГО АСБОУ комісією ФДМУ.
Все новости

Щодо результатів перевірки ГО АСБОУ комісією ФДМУ.

21.12.2020 15:29

1. Вона була позачерговою. Вперше.
2. Підставою ФДМУ для перевірки стала перевірка списку членів ВГО АСБОУ силами контррозвідки СБУ. Така перевірка проводилася після запиту СБУ в Пенсійний фонд, куди ані ми, ані ФДМУ не маємо доступу. Таким чином аналізувалась сплата ЄСВ нашими членами як доказ їхньої участі в оціночній діяльності що є нонсенс.
3. Перевірка ФДМУ тривала більше півроку. По суті це були дві перевірки: станом на 2018 рік (повторно) та станом на травень 2020 року. Нормативний строк перевірки, встановлений ФДМУ - один місяць.
4. Під час цієї перевірки ми не мали жодної інформації щодо її ходу. Нам не відповідали на листи. Ми не були повідомлені про продовження строків перевірки.
5. Під час перевірки працівники ФДМУ активно контактували з нашими членами як письмово, так і по телефону. Ми це знали від наших членів и пропонували регулятору забезпечити повні та об’єктивні відповіді наших членів на всі запроси. ФДМУ скрив від нас списки людей, яким такі запроси були сформовані. Оцінювачі, від яких відповідь не надійшла, не були враховані як оцінювачі. Більше сорока. Крім того, вже початок аналізу інших даних відображених у Акті, показав багато розбіжностей з реальним станом речей.
6. Перевірка проводилася з грубим порушенням ФДМУ власних наказів та порядків. Практика та методи перевірки були сформовані виключно для перевірки АСБОУ. ФДМУ виключно для нас сформував також досить хитре поняття оціночної діяльності, яке відрізняється від того, що в законі, а також в положеннях про перевірку.
7. Ми отримали Акт перевірки разом з Наказом про його затвердження. Заперечення до акту були неможливі. Перевірка 2018 року показала повну відповідність АСБОУ вимогам до СРО по всім показникам. Підсумок ФДМУ за даними травня 2020 року, зроблений у грудні- відповідність вимогам по всім показникам (міжнародна, експертна діяльність, підготовка оцінювачів, сертифікація, суспільна діяльність) за виключенням чисельності. 3 311 оцінювачів ФДМУ вважає такими лише 208 при вимогі 225.
8. Наказ про позбавлення АСБОУ статусу СРО вийшов без надання нам часу на виправлення і без наших пояснень та заперечень.
В цілому процес перевірки та позбавлення виглядав як замовлення. Щодо його замовників та справедливості або кармічности ми коментарів не надаємо.
9. Єдиним цивілізованим шляхом для нас є судове оскарження рішення ФДМУ, до якого ми готуємось зараз та про хід якого будемо вас інформувати.
10. Ми сприймаємо ситуацію спокійно та зважено. Ми знаємо що робити, ми готові це робити та не потребуємо нічиєї допомоги. При цьому ми вдячні колегам за моральну підтримку.

Голова АСБОУ
Сергій Фролов