Гость
Вход

21.05.2021
Конференція оцінювачів 2021 "Перспективи оцінки та оціночної діяльності в Україні"

Детальніше...

20.05.2021
Практика визначення вартості земель сільськогосподарського призначення в сучасних умовах

Детальніше...

21.12.2020
Щодо результатів перевірки ВГО АСБОУ комісією ФДМУ.

Детальніше...

04.06.2020
Оголошення про З’їзд АСБОУ

Детальніше...


12.07.2018
Школа Вищої Майстерності. Я. Маркус

Детальніше...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна

Детальніше...


Як Ви ставитеся до дистанційного підвищення кваліфікації оцінювачів?

TEGoVA > Членство АСБОУ в TEGoVA (Awarding Member Association)

Членство АСБОУ в TEGoVA (Awarding Member Association).

Влітку 2016 року АСБОУ у особі члена Правління Олексія Калапуші, MRICS прийняла участь у Брюсельській конференції TEGoVA. В серпні Асоціацією були подані документи на членство у цій організації та вже в жовтні на TEGoVA General Assembly у Дубліні одноголосним рішенням АСБОУ була прийнята асоційованим членом цієї організації та стала першою українсько організацією – членом TEGoVA.
Мета, яку ми прагнемо досягти завдяки такому членству – переймання передового європейського досвіду оцінки та європейських норм взаємодії між оцінювачами на ринку паралельно з інтеграцією української оціночної спільноти в європейську.

В рамках вказаної мети в лютому 2017 року була проведена дводенна зустріч Президента АСБОУ Сергія Фролова та члена Правління Олексія Калапуші з Chairman of Directory Board TEGoVA Krzysztof Grzesik REV. Протягом зустрічі було прийняте спільне рішення щодо участі делегації TEGoVA на чолі з Krzysztof Grzesik REV в Одеській конференції, яка відбулася наприкінці травня 2017 року і стала майданчиком для обговорення перспектив кооперації української та європейської оціночних спільнот.

Наступним кроком Асоціації в цьому напрямку стало отримання АСБОУ статусу АМА (Awarding Member Association) - Асоціація член TEGoVA з правом проведення міжнародної сертифікації оцінювачів на присвоєння статусу «Визнаний Європейський Оцінювач» (Recognized European Valuer TEGoVA – REV). Таке право було надано АСБОУ рішенням TEGoVA General Assembly 28 жовтня 2017 року.
Статус REV демонструє міжнародним і місцевим клієнтам високу кваліфікацію оцінювачів та дозволяє інвесторам ідентифікувати місцевих оцінювачів, як таких, що працюють на високому європейському рівні. Це дає можливість як великим, так і невеликим оціночним компаніям збільшувати свій портфель клієнтів та географію надання послуг.

За дорученням Правління Кваліфікаційний Комітет АСБОУ розробив та затвердив процедуру отримання та підтримки кваліфікаційного звання «Визнаний Європейський Оцінювач (REV TEGoVA)», а вже 21 листопада 2017 року був проведений перший в Україні іспит на отримання звання REV. За результатами цього іспиту в нашій країні з’явилися перші оцінювачі нагороджені статусом «Визнаний Європейський Оцінювач».

Сьогодні Асоціація продовжує активну співпрацю з TEGoVA та має на меті зміцнення та розширення партнерства з цією організацією та її членами.