Гость
Вход

29.12.2017
Привітання зі святами!
Шановні колеги! Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом ...

Подробнее...

05.11.2017
Информация о процедуре получения статуса РЕВ
Шановні колеги! 28 жовтня 2017 року Асоціації Спеціалістів ...

Подробнее...

24.07.2017
Поздравляем аккредитованную в АСБОУ Компанию АРГУМЕНТ с пятнадцатилетием!
Поздравляем аккредитованную в АСБОУ Компанию АРГУМЕНТ ...

Подробнее...

16.06.2017
АСБОУ – член FIABCI.
Шановні колеги, повідомляємо, що 25 травня на Генеральній ...

Подробнее...


12.07.2018
Школа Высшего Мастерства. Я. Маркус
Слово руководителя Маркуса Я.И.  1. На кого ориентирована Школа? На оценщиков УТО, АФО, АСБОУ и ...

Подробнее...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна
В практиці АМКУ такого не було раніше, але цього тижня з’явилось. Адміністративна колегія врахувала ...

Подробнее...


В Вашем портфеле заказов оценка для нужд банка (кредитование, переоценка залогов) сейчас занимает:

Объявления > Професійна міжнародна конференція "ФОРМУЛА УСПІХУ. Консолідація учасників ринку консалтингу у сфері нерухомості"

Шановні колеги! Цього року ми підготували для Вас цікавий та досить незвичний для нашої професійної спільноти формат щорічного заходу.

05 - 07 липня 2018 року, об'єднавши наші зусилля з Fiabci-Ukraine, Асоціація спеціалістів банківської оцінки України проводить у Києві міжнародну практичну конференцію "ФОРМУЛА УСПІХУ: КОНСОЛІДАЦІЯ учасників ринку консалтингу у сфері нерухомості", яка має об'єднати фахівців різних напрямів консалтингових послуг задля їх партнерства, співпраці та професійного зростання.

Передумовою проведення такого заходу стало розуміння того, що наша професійна спільнота консалтингу повинна змінюватися відповідно до викликів часу.

На цей захід ВПЕРШЕ В УКРАЇНУ приїдуть міжнародні спікери в рамках програми FIABCI International Professional Division “The best real estate speakers worldwide” («Найкращі спікери сфери нерухомості по всьому світу»).

Для оцінювачів ми запросили Dr.Sopon Pornchokchai (Тайланд) - оцінювача світового класу, що виступить на конференції 06/07 та проведе одноденний тренінг 07/07 для оцінювачів та усіх бажаючих підвищити свій рівень кваліфікації (тренінг за окрему плату буде оголошено окремо)

Про доктора Сопона.

Доктор філософських наук, професор FIABCI, MRICS. Доктор Сопон має досвід роботи в галузі дослідження та оцінки нерухомості з 1982 року. Він є досвідченим оцінювачем та лектором з оцінки на бакалавріаті та магістратурі, а також на курсах підвищення кваліфікації в Тайланді та за кордоном. Він був консультантом ЕСКАТО, ООН-Хабитат, Світового банку та інших міжнародних організацій. В даний час є головою FIABCI Таїланду, Тайського фонду оцінки та Агенції з нерухомості, представником IAAO в Таїланді, директором Тайської бізнес-школи нерухомості та членом Глобального фонду оцінювання Фонду оцінювання (США). До його майстер-робіт ввійшли дорожня карта для професії оцінювання Міністерства фінансів, В'єтнам (2006 рік), консультаційна служба Міністерства фінансів, Індонезія (2008 рік), Світовий банк Індонезії (2010 рік), консультаційні послуги Міністерству фінансів, Камбоджа ( 2012), Міста ООН у світі (2015) та Глобальний муніципальний (2017)

Для агентів нерухомості та ріелторів ми запросили Manuel RIZZO (Люксембург) - Президента світової Ради Брокерів FIABCI International, міжнародного брокера з нерухомості, девелопера, підприємця, що виступить на конференції та проведе майстер-клас для ріелторів на тему міжнародного підприємництва у сфері нерухомості, трендів у професії брокера в Європі та челенджів, які стоять перед брокерами найближчим часом (майстер-клас за додаткову плату - буде оголошено окремо) image2.png

Також в рамках заходу ми пропонуємо додаткову програму - унікальну можливість відвідати Чорнобиль разом з нашими іноземними гостями 08/07/2018. Вартість за одну особу 70$. Запис на екскурсію можливий лише після реєстрації на конференцію за телефоном: ‭+380 (50) 362 23 62‬ (Ольга Дмитрук).

Більш детальну інформацію про захід (програма, спікери, вартість участі та інше) ви можете отримати на сайті Конференції або звернувшись до Ольги Дмитрук (ІКЦ АСБОУ) ‭+380 (50) 362 23 62‬; asbou.ikc@gmail.com 

Звертаємо увагу, що вартість участі у конференції зростає кожного тижня! Для членів АСБОУ діє знижка 40%, для REV TEGoVA (АСБОУ) 50%.