Гость
Вход

24.07.2017
Поздравляем аккредитованную в АСБОУ Компанию АРГУМЕНТ с пятнадцатилетием!
Поздравляем аккредитованную в АСБОУ Компанию АРГУМЕНТ ...

Подробнее...

16.06.2017
АСБОУ – член FIABCI.
Шановні колеги, повідомляємо, що 25 травня на Генеральній ...

Подробнее...

17.05.2017
З'їзд АСБОУ
Шановні члени Громадської Організації «Асоціації ...

Подробнее...

07.03.2017
TEGoVA в Україні
Шановні колеги! Влітку 2016 року АСБОУ у особі члена ...

Подробнее...


23.08.2017
Smart City та глобальні інновації у нерухомості
FIABCI-Ukraine і HUB 4.0 запрошують на Morning Talk за участю Штефана Юнга (Stephan Jung) — відомого ...

Подробнее...

10.08.2017
FIABCI-UKRAINE став співорганізатором перших URBAN TALKS з одним з найвідоміших архітекторів світу
FIABCI-UKRAINE став співорганізатором URBAN TALKS з одним з найвідоміших архітекторів світу - Фернандо ...

Подробнее...


В Вашем портфеле заказов оценка для нужд банка (кредитование, переоценка залогов) сейчас занимает:

Объявления > TEGoVA в Україні
Все новости

TEGoVA в Україні

07.03.2017 13:32

Шановні колеги!

Влітку 2016 року АСБОУ у особі члена Правління Олексія Калапуші, MRICS прийняла участь у Брюсельській конференції TEGoVA. В серпні ми подали документи на членство у цій організації та вже в жовтні на TEGoVA General Assembly у Дубліні одноголосним рішенням були прийняті асоційованим членом.
Мета, яку ми прагнемо досягти завдяки такому членству – переймання передового європейського досвіду оцінки та європейських норм взаємодії між оцінювачами на ринку паралельно з інтеграцією української оціночної спільноти в європейську.

В рамках вказаної мети в лютому цього року була проведена дводенна зустріч Президента АСБОУ Сергія Фролова та члена Правління Олексія Калапуші з Chairman of Directory Board TEGoVA Krzysztof Grzesik REV. Протягом зустрічі було прийняте спільне рішення щодо участі делегації TEGoVA на чолі з Krzysztof Grzesik REV в Одеській конференції, яка відбудеться наприкінці травня цього року. Один з днів заходу, а саме 26 травня, буде виділено для організації дискусійної експертної панелі з питань кооперації української та європейської оціночних спільнот. Склад експертів наразі формується. Модератор дискусії – Олексій Калапуша, MRICS.

До участі в робочій групи з підготовки заходу запрошуються представники СРОО та ФДМУ. Групу очолює Юрій Ковальський, тел. +380503967936.

22 квітня у Белграді (Сербія) на засіданні TEGoVA General Assembly буде розглядатись в тому числі питання вступу до TEGoVA СРОО Українське товариство оцінювачів (УТО). Ми раді такому кроку колег. Звісно, на Асамблеї ми віддамо свій голос «за» таке членство і ми впевнені, що Асамблея прийме позитивне рішення з цього питання і в травні на дискусійній панелі УТО прийме участь разом з іншими організаціями, але вже як член TEGoVA.

Колеги! Так сталося, що в травні до нас їдуть гості – колеги з Європи. Звісно, ми докладемо зусиль до організації заходу на самому високому рівні. Звісно, ми запрошуємо и запросимо до участі оцінювачів, керівників компаній, саморегулівні організації оцінювачів та державні департаменти, які мають відношення до нашого ринку. Але є інша сторона. Делегація утрималася від зустрічі з керівниками державних установ. Їм важливіше спілкування з оцінювачами та їх лідерами. Вони складатимуть власне враження щодо нашої внутрішньої консолідації та розумності. Це важливо, тому ми розраховуємо на відповідне ваше відношення до заходу.

Інформація щодо конференції буде розповсюджуватись по мірі її формування.

З повагою, Правління АСБОУ.