Гость
Вход

21.05.2021
Конференція оцінювачів 2021 "Перспективи оцінки та оціночної діяльності в Україні"

Детальніше...

20.05.2021
Практика визначення вартості земель сільськогосподарського призначення в сучасних умовах

Детальніше...

21.12.2020
Щодо результатів перевірки ВГО АСБОУ комісією ФДМУ.

Детальніше...

04.06.2020
Оголошення про З’їзд АСБОУ

Детальніше...


12.07.2018
Школа Вищої Майстерності. Я. Маркус

Детальніше...

30.10.2017
Прецедент в АМКУ: «Нафтогазу» вказали на заточку торгів по оцінці майна

Детальніше...


Як Ви ставитеся до дистанційного підвищення кваліфікації оцінювачів?

Про нас > Заходи > План заходів АСБОУ > Україна як кандидат в члени ЄС – вплив на ринок нерухомості та оціночну діяльність

Шановні члени нашої організації та інші представники оціночної спільноти. Під час семінару у своїй доповіді Голова Ради Директорів TEGOVA Кшиштоф Гжесік детально висвітлить наступні питання:

  • Яким чином побудоване законодавство ЄС та як його норми імплементуються у законодавчі акти країн-членів ЄС?
  • Яка роль в цьому TEGOVA? Яким чином відбувається співпраця TEGOVA з нормотворчими та законодавчими органами ЄС, таких як Європейський Парламент, Рада ЄС, Європейська Комісія, Європейський центральний банк, Світовий банк, Європейський економічний та соціальний комітет та ін.?
  • В яких нормативних актах ЄС прописане застосування Європейських стандартів оцінки TEGOVA під час визначення вартості майна у країнах ЄС?
  • Які заплановані зміни у Європейських стандартах оцінки та яка їх еволюції?

Чому ми проводимо цей захід:

23 червня 2022 року для України відбулася значуща подія – Європейська Рада своїм рішенням надала Україні статус кандидата на вступ до Європейського Союзу.

Статус кандидата для України суттєво підвищує рівень відповідальності нашої країни перед ЄС за процеси в політичній, економічній, соціальній і гуманітарній сферах, а також за досягнення нашою державою суттєвого прогресу в цих сферах. Але ключовим напрямом змін, який очікують від країн-кандидатів, є імплементація норм ЄС до національного законодавства на момент вступу країни до ЄС.

Зміни у правовому та регулятивному полі торкнуться і професійної оціночної діяльності в Україні. Адже оціночна діяльність стала одним із найважливіших елементів інфраструктури суспільних відносин та самостійним професійним видом діяльності за умов ринкової економіки.

Ми, як професійна оціночна спільнота, маємо дуже велику підтримку TEGOVA: ідеологічну, інформаційну, методологічну та фінансову. TEGOVA, ще у квітні 2022 року, запропонувала безоплатну дорадчу допомогу Україні у розробці нормативних актів щодо визначення реальних збитків та упущеної вигоди в результаті агресії РФ.

До участі у семінарі запрошені представники професійних організацій оцінювачів та фахівців з нерухомості дружніх країн-членів TEGOVA (Румунія, Польща, Болгарія, Молдова, Грузія, тощо), які є членами чи кандидатами в члени ЄС та готові поділитися власним професійним досвідом з Україною.

Семінар планується проводити в режимі оф-лайн та он-лайн підключення до виступу та участі в семінарі.

На семінарі заплановані до обговорення наступні питання:

  • імплементації загальноприйнятих країнами ЄС регуляторних та правових норм в сфері оціночної діяльності та на ринку нерухомості країнами, що набули статус кандидата у Європейському союзі;
  • врахування Директив ЄС щодо енергоефективності (EED в практичній діяльності оцінювачів та ріелторів України;
  • підвищення довіри учасників ринку нерухомості до діяльності оцінювачів шляхом впровадження єдиних вимог до компетентності оцінювачів та ріелторів різних країн, а також співпрацю ТEGОVA з європейськими органами влади під час розробки законодавства про європейський внутрішній ринок, що стосується нерухомості та оцінки в Союзі та за його межами, еволюцію Європейських (EVS) стандартів оцінки та перспективи їх розвитку.

До участі у семінарі запрошуються представники ФДМУ, Мінрегіону, Мінекономіки, НБУ, членів організацій членів TEGOVA, які мають статус REV та за бажанням інших оцінювачів України.

Вартість участі у семінарі становить 600 грн., незалежно від обраного формату участі (офлайн/онлайн).

Зареєструватися на семінар можна за посиланням: https://forms.gle/2FoVQdcrzRopdvKb7